Upravit stránku

Vážení návštěvníci, v poradně se můžete zeptat na Váš problém, který Vás tíží. Pro dotaz můžete využít formuláře nebo si prohlédnout již zodpovězené dotazy viz níže. Pro bližší specifikaci dotazu nebo náhled na již zodpovězené dotazy rozklikněte níže.

Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším pacientkám v řešení obdobného problému.

Krvácení po sexu

Dobrý den, po pohlavním styku jsem začala silně krvácet, neměla jsem žádné bolesti a druhý den jsem slabě špinila. Nevíte co může být příčinou? Děkuji za odpověď.

Zpožděná menstruace

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Beru HA Sylviane uz skoro rok. Vzdy mam mesicky pravidelne ve čtvrtek. Ve stredu minulý tyden jsem zacala uzivat antibiotika Klacid 500 a v nedeli dobrala platíčko antikoncepce, aby se dostavila menstruace. Menstruace se však nedostavila. Behem 7 denní pauzy jsem mela pohlavní styk. Je możné že by antibiotika snížila ucinnost antikoncepce a ja byla nyni těhotná? Nebo může se menstruace antibiotiky opozdit? Předem děkuji za odpověď. Jsem z toho hodně nervózní, těhotná být nechci!

Vynechání menstruace při antikoncepci

Dobrý den, beru pravidelně antikoncepci Nyssiela. Snažím se dodržovat braní antikoncepce přesně na čas. Občas plus mínus o 2 hodiny později. Mám obavy z toho, že se nedostavila menstruace. Vždy beru 24 klasických tabletek a 4 tabletky, kdy se má dostavit menstruace. Vždy se dostaví druhý maximálně třetí den do odpoledne. Dnes je to čtvrtý den a menstruace nikde, jen hodně slabé špinění. Břicho cítím stejně, jako kdybych měla dostat menstruaci. S přítelem jsme měli sex poslední den, kdy jsem dobírala "aktivní" tabletku. Byla jsem tento měsíc na dovolené u moře a vrátila jsem se právě v den, kdy jsem brala první "neaktivní" pilulku. Je možné, že na to má vliv i změna prostředí a že se menstruace občas nedostaví? Moc děkuji za odpověď.

Pauza bez menstruace

Dobrý den, 3 měsíce jsem užívala HA Lindynette 20, menstruaci jsem dostávala vždy 2 dny před pauzou ale v posledním 3 blistru jsem MS dostala týden před pauzou, byla poměrně silná a bolelo mě břicho jako při klasické MS a v pauze jsem to naopak nedostala vůbec. Znamená že HA selhala? Pilulky užívám bez zapomínání na minutu a ani jiné problémy jsem neměla. Po pauze jsem začala užívat HAK Jeanine a asi od té doby mám nafouklé břicho a bolí mě prsa.Těhotenský test jsem si dělala a byl negativní.Teď mi chybí do dobrání 1 blistru 11 pilulek Jeanine, kdy má smysl si dělat další test? Omlouvám se za dlouhý dotaz a děkuji předem za odpověď.

Opožděná menstuace

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na opakovaně opožděnou menstruaci. Brala jsem cca 7 let antikoncepci, již přes půl roku ji neberu. Od vysazení jsem měla menstruaci pravidelnou, ale před dvěma měsíci jsem měla zpoždění tři týdny a teď mám opakovaně zpoždění už skoro 14 dní. Chtěla bych se zeptat zda za to může antikoncepce, že si až teď tělo uvědomilo, že ji nemá nebo může být jiný důvod. Pokoušíme s přítelem o miminko, tak mám strach, jestli není nějaký hlubší problém. Děkuji za odpověď.

Mohu otěhotnět při menstruaci?

Dobrý den, v pátek 1.4. jsem dostala menstruaci a v sobotu jsem měla s přítelem při menstruaci pohlavní styk. Chci se zaptat jaké je riziko, že otěhotním a jestli ano, tak jaké? Přítel se do mě udělal 2x s rozestupem 6 hodin. Děkuji za odpověď.

Zpožděná menstruace

Dobrý den, mívám pravidelnou menstruaci, ale tento měsíc už mám zpoždění 5 dní, těh.test je negativní. Bolí mě stále břicho, právě jako při menstruaci. Čím to může být? Co dělat když menstruace vůbec nedorazí? Děkuji.

Problém s otěhotněním

Dobrý den, v prosinci loňského roku jsem v sedmém týdnu potratila, jednalo se o zamlklé těhotenství. Podstoupila jsem revizi. Od února tomu necháváme volný průběh, ale zatím se nám nedaří. Nedávno jsem si dělala těh.test a ten mi ukázal nepatrnou pozitivní čárku. Ale ještě ten den jsem začala krvácet a přitom menstruaci jsem měla mít až o týden později. Může se jednat o neplodnost nebo snad něco jiného? Děkuji vám za vaši odpověď.

Zástava menses po porodu

Dobrý den, v červnu budu 2 roky po druhém porodu,1 rok již nekojím, stále nemám menstruaci, mám problémy i se štítnou žlázou, po kontrole mi gynekolog sdělil, že menstruaci mám, ale vzhledem problémům ,které mi vznikly po porodu ( 2x revize kvůli velkému krvácení ) mám srůsty a menstruace se prý ve mě vstřebává?! Rovněž mám problémy - neustále s mykotickými výtoky. Lékař mi nabídl, že mám možnost odstranit srůsty operativně a nebo nechat být, že to nevadí, mám z toho špatný pocit.

Špinění

Dobrý den, po laparoskopii 5/2014 vždy 3-4 dny před menstuací špiním. A teď špiním už i týden po menstruaci. Pokoušíme se o miminko už 2 roky, mám za sebou 4 intrauterinní inseminace. Nyní mne nejvíce znepokojuje to špinění... je potřeba to nějak řešit? Předem dekuji za odpověd.

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším pacientkám v řešení obdobného problému.
Nahoru